MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Balustradfåtölj 7495365
nr 749 5365
Balustradfåtölj
1880-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 mars 2012
kl 18:47:49
250 kr
500 kr
550 kr